Pharma Agency
facebook
košík

Eshop
0 položek

EN CZ

Napsali o nás

MUDr. Kunstátová: Praktické zkušenosti s podáváním Seniors Dophilus

Organismus sám - a především u osob nad 60 let - si nedokáže v dostatečné míře obnovit bakterie, které jsou tělu prospěšné, a střevní sliznice zůstává ve zvýšené míře obsazena škodlivými bakteriemi se všemi zdravotními důsledky. Moje zkušenosti s podáváním přípravku Seniors Dophilus v uvedených indikacích vykazuje vysokou úspěšnost.

 

V našem zařízení převládají pacienti staršího věku. Je často přítomna polymorbidita a již chronicky přehospitalizačně insuficientní výživa. V tomto terénu se nadprůměrně vyskytují infekční onemocnění horních i dolních dýchacích cest a uroinfekce. Při snížené obranyschopnosti organismu jsou pak často nasazována antibiotika, která ale decimují dále již tak oslabenou prospěšnou střevní mikroflóru, která zodpovídá ze 70% za imunitní reakce organismu. Často jsou doprovodné trávicí obtíže - nadýmání, zácpa, průjem.

 

Ze svých praktických zkušeností mohu potvrdit, že několikaměsíční podávání Seniors Dophilus, které obsahuje zvýšené množství - 4 miliardy živých bakterií mléčného kvašení - u těchto pacientů zlepšuje celkový zdravotní stav a redukuje náchylnost k infekcím.

 

Při zažívacích obtížích se efekt dostavuje dříve - v průměru cca za 2-3 týdny. Podstatně se zmírňují, někdy zcela ustoupí potíže s vyprazdňováním - zácpa, průjem, celkový dyskomfort a zlepší se chuť k jídlu. Výborný efekt jsem zaznamenala u „paradoxního průjmu". Pacientka přípravek Seniors Dophilus užívá od té doby již dlouhodobě a trávicí obtíže nemá, pravidelnost stolice se upravila.

 

U osob vyššího věku jsou trávicí obtíže často spojeny s psychickou labilitou, lakrimositou, při celkové dysbalanci organismu. Při pravidelném podávání tohoto přípravku někdy úprava psychické lability i předchází úpravě zažívání a rozhodně registruji zlepšení celkové kondice.

 

Při nasazení antibiotické léčby je výhodné nasazení současně i Seniors Dophilus, i když ideální je cca 2-3 dny předem. Toto je však v běžné praxi obtížně realizovatelné. U pacientů, kteří souběžně užívají antibiotikum a tento preparát, se vůbec nebo podstatně méně vyskytuje nesnášenlivost antibiotika, prakticky neregistruji potíže s trávením nebo se stolicí.

 

Po několikaměsíčních zkušenostech z běžné terénní praxe s přípravkem Seniors Dophilus jej mohu velmi pozitivně ohodnotit a vřele doporučit:

  • v rámci celkové prevence u osoby nad 60 let, kde s jistotou lze očekávat negativní dopad našich civilizačních vymožeností (změny stravování, kouření,...). Jejich následkem je redukce fyziologického bakteriálního osídlení střeva se sníženou imunitou organismu.
  • při častých infekčních onemocněních
  • při trávicích obtížích - nadýmání, nechutenství, zácpa, průjem, celkový dyskomfort (prospěšné bakterie obsažené v preparátu pomáhají při trávení tuků, bílkovin a sacharidů, podílí se na tvorbě některých vitaminů ze skupiny B, vitaminu K, ...)
  • při užívání antibiotik a chemoterapeutik, které ničí přirozenou střevní mikroflóru. Seniors Dophilus se svojí zvýšenou koncentrací kmenů prospěšných bakterií omezí nebo zcela zabrání obsazení střevní sliznice škodlivými bakteriálními kmeny. Rozhodně doporučuji začít s užíváním tohoto preparátu na začátku užívání antibiotik. Rozdíl ve snášenlivosti antibiotické léčby je pak markantní.

 

Organismus sám - a především u osob nad 60 let - si nedokáže v dostatečné míře obnovit bakterie, které jsou tělu prospěšné, a střevní sliznice zůstává ve zvýšené míře obsazena škodlivými bakteriemi se všemi zdravotními důsledky výše uvedenými. Moje zkušenosti s podáváním přípravku Seniors Dophilus v uvedených indikacích vykazuje vysokou úspěšnost. Důležité je však dlouhodobější - několikaměsíční - podávání. Většina pacientů ale sama pociťuje efekt léčby a samostatně již v užívání pokračuje trvale. Tím vlastně také se mnou potvrzují efektivnost tohoto přípravku.


Copyright © 2014 PharmaAgency, s.r.o. | Obchodní podmínky | Design: Maayadesign.cz | Code: VVStudio.cz
odkz do administrace                    test