Pharma Agency
facebook
košík

Eshop
0 položek

EN CZ


<< zpět

PROBIOTIKA

pro zdraví vašich miláčků

Doggy Care Junior
251 Kč s DPH
ks  

Složení přípravku

Kompletní složení:

maltodextrin (excipient k udržení bakteriální koncentrace), kyselina askorbová (antioxidant 0,4%), neobsahuje mléčný cukr, nealergizuje


Bakteriální kultury

Lactobacillus acidophilus HA-122 30.0 %
Lactobacillus casei HA-108 20.0 %
Lactobacillus rhamnosus HA-111 20.0 %
Enterococcus faecium HA-127 30.0 %
ilustrace

Základní informace

Je vhodný při léčbě antibiotiky, prevenci a léčbě průjmů. Prášková forma přípravku rozpustného v jakékoliv tekutině nebo v krmivu umožňuje snadné podávání.

Přípravek Doggy Care Junior je doporučován zejména v případech, kdy střevní mikroflóra štěňat vykazuje silný deficit prospěšných bakterií. Složení přípravku je předpokladem prevence či efektivního ovlivnění průběhu závažných onemocnění trávícího ústrojí, například zánětu střev.

Včasnost a pravidelnost podávání vhodných probiotik patří mezi základní atributy úspěšného boje proti střevním i jiným onemocněním. Cílem probiotických přípravků není eliminace "nepřátelských" bakterií, ale navození bakteriální rovnováhy ve střevním traktu.


Hlavní přínosy: pomáhá při prevenci a léčbě střevních onemocnění zvyšuje obranyschopnost organismu pomáhá při zažívacích problémech štěňat podílí se na obnově střevní mikroflóry během léčby antibiotiky a po jejím ukončení pomáhá při léčbě kožních onemocnění a alergií pomáhá udržovat stabilní a vyrovnanou střevní mikroflóru podává se po odčervení.

Doporučené dávkování:

preventivně 1x denně 3g s krmivem, popřípadě rozpustit v tekutině, jiné dávkování dle doporučení veterinárního lékaře. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Antibiotická léčba: při zahájení léčby a minimálně 7 dní po jejím ukončení.Prevence: dlouhodobé podávání.
Země původu: Kanada

 
 
ks  

Mohlo by Vás zajímat

Doggy Care

Obsahuje 5 kmenů bakterií mléčného kvašení ve zcela unikátním složení...

Doggy Care
251 Kč s DPH
ks  

Catty Care

6 probiotických kultur
1 miliarda živých baktérií v 1 g
...

Catty Care
297 Kč s DPH
ks  
Copyright © 2014 PharmaAgency, s.r.o. | Obchodní podmínky | Design: Maayadesign.cz | Code: VVStudio.cz
odkz do administrace                    test